You are currently viewing Koncert na zakończenie sezonu artystycznego w Jazz Club Five O`Clock

Koncert na zakończenie sezonu artystycznego w Jazz Club Five O`Clock

Z ogromną Przyjemnością informujemy o ostatnim wydarzeniu Artystycznym w naszym Jazz Club Five O`Clock w sezonie 2016/17.  Będzie to koncert promujący debiutancki album dobrze znanego zespołu Forsal, którego jestem założycielem. Płyta wydana jest za pośrednictwem naszego 
Polskiego Stowarzyszenia Jazzu Tradycyjnego pod nr katalogowym: PSJT003. 
Koncert odbędzie się 01.07.2017 godz. 20:30
 Miejsce Jazz Club Five O`Clock ul. Wilsona 16 Częstochowa. 
Wstęp: 20 zł
Kilka informacji uzupełniających:
Chociaż zespół Forsal na polskiej scenie muzycznej funkcjonuje już ładnych kilka lat, to dopiero teraz nagrał swój debiutancki krążek pt. „Idę”. Jego premiera będzie wydarzeniem szczególnym pod wieloma względami, bowiem usłyszymy wszystkie utwory zawarte na płycie, jak również specjalną kompozycję, która będzie miała swoją prapremię podczas tego wyjątkowego wieczoru. Dodatkowo na scenie zobaczymy gościa specjalnego, czyli wybitnego gitarzystę i naszego przyjaciela Krzysztofa Niedźwieckiego.

Na premierze nie może zabraknąć nikogo, kto fascynuje się muzyką bluesową, rockową i około bluesową, bowiem w takim właśnie klimacie jest pierwszą płyta formacji. Duża dawka pozytywnej energii, zabawy, a przede wszystkim znakomitej muzyki gwarantowana!

Obecny skład zespołu:
Jakub Konieczko – harmonijka, wokal
Adrian Lewandowski – gitara elektryczna
Wojciech Pachuta – gitara basowa
Dariusz Drążkiewicz – instrumenty klawiszowe
Damian Smoliński – perkusja