You are currently viewing KWARTET MICHAŁA RORATA

KWARTET MICHAŁA RORATA

W środę 2 listopada 2022 o godzinie 19 w Jazz Club Five O`Clock w Częstochowie przy ulicy Wilsona 16 wystąpi KWARTET MICHAŁA RORATA

Michał Rorat – urodził się w Złotoryi, pianista, kompozytor, aranżer, pedagog. W 2003 roku przyjechał do Częstochowy, aby rozpocząć naukę  na Wydziale Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej. Fakt ten sprawił że do dzisiejszego dnia jest związany muzycznie oraz mentalnie z Częstochową i ze względu na grono przyjaciół, nie tylko muzycznych,  nie zamierza zmieniać miejsca zamieszkania. Michał ma na koncie wiele koncertów, nie tylko w Częstochowie, ale także w Polsce i za granicą oraz wiele produkcji płytowych. Występował na takich festiwalach jak:

Sopot Top Trendy, KFPP OPOLE, Klaipeda Castle Jazz Festival (Litwa), Crest Jazz Festival ( wraz z Aną Andrzejewską – Francja). Współpracował z takimi gwiazdami  jak m.in.: Zbigniew Wodecki, Grażyna Brodzińska, Wojtek Pilichowski, Olek Klepacz, Muniek Staszczyk, Sonia Bohosiewicz, Robert Janowski, Piotr Machalica. Od 2011 roku współpracuje z częstochowskim Teatrem Mickiewicza.

Na podstawie www.twarze.czestochowa.pl

W składzie KWARTETU wystąpią:
Michał Rorat- piano
Siergiej Wowkotrub- skrzypce
Sebastian Janik- saksofon
Tomasz Kiepura- gitara basowa

 

Bilety wstępu:

30 zł

20 zł dla członków PSJT

do zakupu przed koncertem.