You are currently viewing Marta Honzatko i Michał Rorat

Marta Honzatko i Michał Rorat

W czwartek 5 września usłyszymy w Klubie Five O’Clock  recital aktorki częstochowskiego teatru Marty Honzatko, której towarzyszyć będzie pianista Michał Rorat.

Marta i Michał współpracują ze sobą od ponad 5 lat. Ich Przygoda muzyczna rozpoczęła się w Teatrze A. Mickiewicza w Czestochowie przy pracy nad spektaklem Hemar w Chmurach. Okazało się,że Marta i Michał porozumiewają się tym samym językiem scenicznym i muzycznym. Energia Przyjaźni życiowej przenosi się na estradę i scenę . Wspólne konkursy wokalne i kolejne projekty już za nimi…min.Recital ” Nie tylko kobieta „w reż. Roberta Dorosławskiego  oraz spektakl muzyczny z piosenkami A.Osieckiej w reż. Andree Hubner Ochodlo pt. „Wesołe miasteczko „. Marta i Michał pracują ze sobą w każdych możliwych momentach, a los chce, że ich drogi zawodowe wciąż się krzyżują.

Z potrzeby serc wielu powstało muzyczne spotkanie „Z miłości do sentymentu”. Podróż przez ukochane napotkane na drodze życiowej miejsca – w tym przypadku piosenki … Usłyszymy Osiecką, Wołka, Grechutę, Staszewskiego, Kornecką. Wzruszający , melancholijny , momentami zabawny koncert, który nikogo nie pozostawia obojętnym.

Bilety w cenie 25 zł

Dla członków PSJT – 15 zł

 

Data/Czas
Date(s) - 05/09/2019
19:00 - 20:30

Lokalizacja
Klub "Five O'Clock"

Kategorie


Wczytuję mapę...