You are currently viewing 30 marca 2017 – FORTEPIAN w Jazz Klubie „Five O’Clock” !

30 marca 2017 – FORTEPIAN w Jazz Klubie „Five O’Clock” !

Już w czwartek, 30 marca 2017 stanie w Jazz Klubie „Five O’Clock” fortepian, który niewątpliwie wzbogaci możliwości programowe klubu. Instrument został zakupiony przez Polskie Stowarzyszenie Jazzu Tradycyjnego i stanie w naszym klubie stwarzając duże możliwości programowe. Będziemy mogli gościć wielu doskonałych pianistów właśnie dzięki posiadaniu w klubie akustycznego fortepianu.
Przed kilkoma dniami przestawiciele naszego Stowarzyszenia podczas wizyty w Pracowni Artystycznej Pianin i Fortepianów prowadzonej przez Panów Andrzeja Kruszewskiego i Adama Królaka dokonali oględzin instrumentu i zakupili go.

Pierwszy koncert z nowym instrumentem odbędzie się w dniu dostarczenia go do klubu, czyli w czwartek, 30 marca. Podczas tego koncertu usłyszymy głównie muzyków zrzeszonych w naszym Stowarzyszeniu, a Piotr Łobos (na zdjęciu drugi z prawej) będzie pierwszym pianistą, który przy nim zasiądzie.

Koncert rozpocznie się o godz. 19.00, wstęp wolny.