You are currently viewing The Harpiano Show & Drums w Jazz Club Five O`Clock

The Harpiano Show & Drums w Jazz Club Five O`Clock

Już 5.12  po dwuletniej przerwie wystąpi zespół który w mimo swojej międzynarodowe formuły ma swoje głębokie korzenie właśnie w Częstochowie. Zespołem tym jest The Harpiano Show czyli pochodzący z hrabska Yorkshire w Wielkiej Brytanii, pianista, wokalista showman Neil Wilde oraz Częstochowianin, harmonijkarz, wokalista  Jakub Konieczko. Każdorazowo występu tego duety który poznał się ponad 5 lat temu na jednej z edycji Festiwalu Hot Jazz Spring to duże przeżycie nie tylko muzyczne a także artystyczne. Podczas koncertów można usłyszeć autorskie kompozycje Neila Wilde’a, ale również takie utwory, jak What a Wonderful World (Luis Armstrong) czy Unchain My Heart (Ray Charles). Występ duetu, to nie tylko muzyka, ale również show podczas którego Neil gra na pianinie za pomocą m.in. nóg i łokci oraz mając instrument w pozycji pionowej a Jakub wykonuje solowe popisy grając na harmonijce ustnej.

Zbliżający się koncert będący jesienną trasą po Polsce, będzie wyjątkowy gdyż duet The Harpiano Show zaprosił do wspólnego występu perkusistę Andrzeja Kownackiego znanego ze współpracy z wieloma znanymi gwiazdami sceny bluesowej jak: Nocna Zmiana Bluesa, Roman Puchowski, Jan Gałach.

Koncert odbędzie się 5.12 (czwartek) godz. 19.00 w Jazz Club Five O`Clock .

Bilety:

30 zł / 20 zł (PSJT) przedsprzedaż  prowadzona w Jazz Club Five O`Clock oraz z sklepie muzycznym Gama Witczak ul. Jasnogórska 13.

40 zł / 30 zł (PSJT) w dniu koncertu w Jazz Club Five O`Clock

10 zł bilet ulgowy dla uczniów do 26 roku życia.