You are currently viewing KRZYSZTOF DRYNDA

KRZYSZTOF DRYNDA

Kolejny koncert w naszym klubie odbędzie się 7 lutego o godzinie 19.00

Bilety w cenie

– 40 zł;

– 25 zł dla członków PSJT

do nabycia przed koncertem.

Zapraszamy na karnawałową podróż w czasie.

W ponadczasowy klimat lat 20 i 30 XX wieku zabiorą nas Częstochowscy muzycy:

Krzysztof Drynda – wokalista, autor piosenek, realizator dźwięku. Laureat „Szansy na Sukces” i finalista Grechuta Festival. Na koncie ma występy z Alicją Majewską i Włodzimierzem Korczem. W 2021 r. wystąpił wraz z muzykami Marka Grechuty (zespół ANAWA) podczas uroczystej gali Markowego Festiwalu w Świnoujściu. Twórca zespołów Podkręceni w decybelach, vinyLovi, zapchajDziury Michał Rorat – pianista, aranżer, kompozytor. Ma na swoim koncie wiele produkcji płytowych, setki zagranych koncertów. Akompaniował takim gwiazdom jak Zbigniew Wodecki, Sonia Bohosiewicz, Piotr Machalica, Muniek Staszczyk, Brad Terry, Janusz Yanina Iwański i wielu innym.

Michał Rorat jest pianistą związanym m.in. z formacją BlackBird. Współpracuje również z Teatrem im. Mickiewicza w Częstochowie. Razem z Krzysztofem grają ze sobą od 2009 roku. Wspólnie nagrali kilka utworów, opracowali koncerty tematyczne, uczestniczyli w ogólnopolskim w Grechuta Festivalu 2013, a ich wersja utworu „Nie wiem o trawie” znalazła się na płycie wydanej przez Polskie Nagrania. W roku 2018 zostali laureatami Grechuta Festival 2018, gdzie zdobyli Wyróżnienie i wystąpili na Gali Finałowej, gdzie zagrali wspólnie z zespołem Anawa.

Sebastian Janik (saksofon) – absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, udzielający się w wielu projektach artystycznych jako muzyk sesyjny na terenie całego kraju. Styl jego improwizacji jest wypadkową wielu gatunków muzycznych. Współpracował m.in z Teatrem im. Adama Mickiewicza, jak również takimi artystami jak: Marcin Pospieszalski, Mateusz Pospieszalski, Zbigniew Wodecki, Frank Parker, Kasia Kowalska, Izabela Trojanowska, Olek Klepacz, Muniek Staszczyk, Kasia Moś, Michał Gasz, Ana Andrzejewska, Mateusz Ziółko.

Przebrania w stylu epoki mile widziane.