You are currently viewing Gramy Dla Wojciesława – podsumowanie

Gramy Dla Wojciesława – podsumowanie

W dniu 31.01.2020 Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Jazzu Tradycyjnego podsumował akcję „Gramy Dla Wojciesława”. Celem przedsięwzięcia było zebranie jak największej kwoty pieniędzy, która mogłaby zostać przekazana na leczenie wybitnego pianisty jazzowego, kompozytora, pedagoga oraz członka naszego stowarzyszenia Wojtka „Wojciesława” Kamińskiego.

Podczas akcji, która powstała z inicjatywy Tadeusza Orgielewskiego zorganizowany został koncert podczas którego wystąpił Andrzej Jagodziński Trio wraz z Agnieszką Wilczyńska oraz częstochowski Five O`Clock Orchestra wraz z licznie przybyłymi z całej Polski przyjaciółmi, którzy w ten wyjątkowy sposób chcieli włączyć się w ten szczytny cel. Koncert odbył się 27.01.2020 w gmachu Filharmonii Częstochowskiej. Równolegle została uruchomiona zbiórka darowizn, które można było wpłacać na konto Stowarzyszenia.

W ten sposób udało nam się zebrać w sumie kwotę 12 345,58 PLN, którą przekazaliśmy Wojciesławowi w dniu 03.02.2020, czyli zaraz po zakończeniu wszelkich spraw formalnych.

Z tego miejsca Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Jazzy Tradycyjnego składa ogromne podziękowania na ręce Pana Dyrektora Filharmonii Częstochowskiej Ireneusza Kozery, pracowników impresariatu oraz pracowników technicznych Filharmonii Częstochowskiej bardzo aktywnie zaangażowanym w organizację koncertu. Dziękujemy występującym artystom, którzy bezinteresownie zjawili się w Częstochowie, aby poprzez udział w koncercie wesprzeć Kolegę. Dziękujemy wszystkim widzom, którzy licznie uczestniczyli w organizowanym przez nas koncercie „Gramy dla Wojciesława”. Składamy także podziękowania wszystkim członkom i sympatykom PSJT, którzy zaangażowali się w działanie promocyjne oraz działania około koncertowe (zawsze można na Was liczyć). Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcą, którzy dokonali wpłat na nasze konto w postaci przelewów.

Trzymamy kciuki za naszego kolegę, by zaplanowana operacja przeszła bez szwanku i byśmy jeszcze nie raz spotykali się na różnych estradach. Wszyscy życzymy Ci, Wojtku, zdrowia!